ÖVRIGT / Diverse / Skrin 6296726
nr 629 6726
Skrin
1800-tal, Allmoge, längd: 51, djup: 35, höjd: 32
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 15 mars 2010
kl 17:22:29
100 kr
150 kr
500 kr
300 kr
400 kr
500 kr